SVGSMILEO

5 LIHTSAT VIISI KUIDAS HOIDA OMA SÄRAVAT NAERATUST

2 minutes minute read | veebruar 27th, 2020

Püsivad ja lihtsad moodused kuidas hambaid valgena hoida

Jah, hammaste valgendamine muudab teie hambad valgemaks, kuid kahjuks pole valgendamise tulemused igavesed. Tulemuste säilitamiseks soovitame hambaid regulaarselt valgendada ja samas on palju asju, mida saate teha, et valgendamise tulemused püsiksid kauem!

Siin on meie 5 parimat näpunäidet valgemate hammaste säilitamiseks:

1. Jooge vähem musta kohvi ja teed!

Kõige levinumad joogid mis põhjustavad värvunud hambaid on ilmselt must kohv ja tee. Me kõik teame kui raske on loobuda hommikukohvist või -teest, samuti kui peaksime kohvist loobuma pikkade tööpäevade jooksul. Alustage proovides vähendada iga päev tarbitava kohvi kogust. Ja enne kui märkate, joote võib-olla juba palju vähem kohvi ja teed kui varem!

2. Vältige värvaineid sisaldavaid jooke või jooge neid läbi joogikõrre!

Punane vein, värvilised karastusjoogid jne… nii kurb kui see ka pole, on paljud meie lemmikjoogid meie valgete hammaste vaenlased. Mida me teha saame, on lihtsalt neid natuke vähem tarbida või juua neid läbi joogikõrre. Võib-olla proovige valida selliste jookide asemel mõni muu jook.
Hea uudis on see, et te ei pea sellistest jookidest täielikult loobuma sest taskukohased Smileo kodused hammaste valgendamise tooted on sellises olukorras elupäästjad!

3. Loobuge suitsetamisest ja snus kasutamisest

Suitsetamine ja snus kasutamine on teie hammaste suurimad vaenlased, samuti on need kahjulikud ka teie üldisele tervisele. Loobuge suitsetamisest ja snus kasutamisest, kui soovite oma naeratust hoida säravana!

4. Tarbige vähem värvilisi toite

On üllatavalt palju toiduained mis võivad meie hambaid värvuda, näiteks: tomatipõhised toidud, karrid, tumedad kastmed ning mõned tumedad puuviljad ja marjad.

5. Jooge rohkem vett!

Jah, nii lihtne see ongi! Joogivesi ei hoia teid mitte ainult hüdreeritud vaid hoiab ka teie hambad terved! Regulaarne vee tarbimine loputab teie suud ja hambaid, aidates hoida soovimatud toiduplekid ja muud kahjulikud ained eemal.