SVGSMILEO

Hammaste hoidmine valgete ja säravatena

2 minutes minute read | august 7th, 2020

Eesti blogija Maarja Brenner jagab oma kogemust kuidas ta hoidab oma naeratuse valgena.

“Naeratuse valge ja säravana hoidmine on võitlus, millega me kõik igapäevaselt silmitsi seisame. Isegi kui olete üks väheseid õnnelikke inimesi, kellel on naturaalselt valge naeratus, jätavad teie igapäevane kohv joomine ja muud joogid jälgi teie pärlmuttervalgetele hammastele”.
Maarja Brenner jagab oma kogemust Smileo hammaste valgendamise komplekti kasutamisel:

Olles suur kohvisõber, küsivad tuttavad Maarjalt sageli, mida ta teeb oma hammastega, et need nii valged püsivad. Nüüd jagab ta näpunäiteid kuidas looduslike toodetega oma valget naeratust säilitada:
“Praeguseks olen Smileo hammaste valgendamise komplekti kasutanud kokku umbes 5 kuud. Ma tean, et on palju erinevaid ettevõtteid, mis müüvad igasuguseid hammaste valgendamise tooteid, kuid Smileo puhul meeldib mulle see, et Smileo on Eesti ettevõte, mis müüb tooteid, mis tõesti töötavad hästi, kuid on samas orgaanilised ja julmusevabad!”

Smileo tootevalik

“Smileo pakub 3 erinevat toodet: söega valgendamise pulber, 3D valgendamise ribad ja hammaste valgendamise komplekt. Minu arvates töötavad kõik tooted väga hästi, see on lihtsalt eelistuse küsimus. Mulle isiklikult meeldib hammaste valgendamise komplekt enim just seetõttu, et seda on nii mugav kasutada, igal pool. Komplekti tõhusus põhineb LED-valguse tehnoloogial, mis on üks populaarsemaid hammaste valgendmise protseduure. Smileo toodetega on nii lihtne kohviplekkidest vabaneda. Olen alati üsna skeptiline toodete suhtes, mis lubavad kiireid tulemusi. Niisiis, ma teen alati oma uurimistööd. Ja ma olen siin, et öelda: Smileo – heaks kiidetud!” Loe Maarja blogi artiklit siit: http://maarjabrenner.com/teeth-whitening-101/