SVGSMILEO

Hammaste valgendamise ribad mis ka tegelikult toimivad.

2 minutes minute read | september 23rd, 2020
Üks pakend sisaldab 14 kotikest ribadega ülemiste ja alumiste hammaste jaoks.

Tänapäeval kaalub üha rohkem inimesi et hambaid professionaalselt valgendada, et saavutada see poleeritud ja särav naeratus. Selle artikli kangelanna on elustiili- ja ilublogi justhelina.com autor, oli üks nendest inimestest – kuni pakkusime talle proovida Smileo 3D hammaste valgendamise ribasid.

Helina oli varem kasutanud käsimüügis olevaid valgendusribasid, kuid ei märganud nende kasutamisel ühtegi tulemust või veelgi hullem – koges tundlikkust ja valu. Olles eelnevalt uurinud Smileo kaubamärki ja lugenud lugematuid positiivseid ülevaateid, oli ta valmis seda proovima.

“Ei mingit valu ega tundlikkust!”

Helina räägib: ”Olen alati arvanud, et hammaste valgendamine võib hammastele halvasti mõjuda, eriti hammaste emailile. Kuna mul on väga tundlikud hambad, siis olen kõhklenud proovima midagi uut hammaste valgendamise toodete osas. Smileo tooted on aga 100% ohutud, ei põhjusta kasutamise ajal ega pärast kasutamist mingit kahju, valu ega tundlikkust, kuna nende tooted on valmistatud looduslikest koostisosadest. Smileo 3D-valgendusribasid on äärmiselt lihtne ja kiire kasutada, mis on hämmastav. Piisab, kui ribad peale panna, lasta mõjuda 30 minutit ning seejärel eemaldada. Pärast seda loputage suud ja tulemused peaksid kohe nähtavad olema.”

“Ma võin vanduda, et need valgendamise ribad teevad imet “

“Hammaste valgendamine oli väga mugav ja lihtne lisada oma igapäeva rutiini. Mulle meeldib neid meigi tegemise ajal hammaste peale panna ja pärast lõpetamist eemaldada. Ma olin natuke ettevaatlik, kuna mul on uskumatult tundlikud hambad, kuid need pole mulle mingit valu ega tundlikkust tekitanud ning maitse on ka üsna meeldiv!
Siiani olen teinud 4 protseduuri ja minu hambad on kindlasti juba varjundit valgemad, mis on minu jaoks täiesti uskumatu! Ma pole selle nimel üldse vaeva näinud, nii et olen tulemustega juba ülimalt rahul. Isegi mu poiss-sõber märkas erinevust juba ühe päeva pärast, nii et ma vannun, need on nagu mingid võlu valgendavad ribad, mis annavad täpselt selliseid tulemusi nagu soovite.
Ei mingit valu, tundlikkust, kahjulikke koostisosi. See toode on julmusevaba ja vegan, sisaldab ainult looduslikke koostisosi ja annab fantastilised tulemused ka pärast ühte kasutamist. Ausalt öeldes võin nende üle garantii anda, kuna minu kogemused on olnud üllatavalt uskumatud. “

Lisateavet Helina kogemuse kohta Smileoga loe tema blogist.