SVGSMILEO

Hollywoodi valge naeratus – ja ei mingit hammaste tundlikkust!

3 minutes minute read | juuli 6th, 2020

Kodune hammaste valgendamine Smileoga annab tulemusi.

Kas olete üks neist inimestest, kes unistab täiuslikust Hollywoodi naeratusest? Särav naeratus on tavaliselt inimese enesekindluse nurgakivi, kuid seda pole kerge saavutada – kuni praeguseni.

Varasematel aegadel, kui teil oli soov saada kaunis ja valge naeratus, pidite taluma kulukaid ja valulikke protseduure hambaarsti juures. Samuti pidite loobuma igapäevasest kohviannusest, värskendavatest karastusjookidest või klaasikesest veinist. Nüüd on unelmate naeratuse saavutamiseks lihtsam viis – Smileo hammaste valgendamise tooted!

Smileo hammaste valgendamise komplekt ja 3D valgendamise ribad

“Ma ei suutnud ära oodata millal saan neid tooteid proovida”

Smileo jaoks on olulised kõik tarbijate arvustused meie toodete kohta ja meelsasti jagame nende kogemusi teiega – tulemused räägivad enda eest. Meil on hea meel, et järjekordne Suurbritannia blogija on jaganud oma kogemust Smileo toodete kasutamise kohta. 

Chynnale pole kodused hammaste valgendamise tooted võõrad. Ta on aastate jooksul kasutanud palju erinevaid tooteid ning kogenud kahjuks mõningaid ebamugavusi, näiteks igeme ärritused. Kui talle aga soovitati proovida Smileo valgendamise tooteid, mis on 100% naturaalsed ja peroksiidi vabad, ei jõudnud ta nende proovimist ära oodata. 

Chynna kasutas Smileo hammaste valgendamise komplekti ja 3D valgendamise ribasid

“Tulemusi on võimalik saavutada vaid kümneminutilise kasutamisega päevas.”

“Smileo hammaste valgendamise komplekt lubab muuta hambad kuni 7 tooni võrra valgemaks vaid 7 päevaga. Leidsin, et komplekti on lihtne kasutada ja eriti meeldis see, et selliseid suurepäraseid tulemusi on võimalik saavutada kasutades toodet vaid kümme minutit päevas. Suualust oli mugav suhu panna ja see hoidis tihedasti hammaste vastu ja kõige parem oli see et mul ei tekkinud hammaste tundlikkust. UV-valgus on väga hea kvaliteediga ja heleduse poolest palju tugevam kui teised, mida ma varem olen kasutanud. Arvan, et see komplekt sobiks ajateadlikule inimesele ideaalselt, sest see on kompaktne, lihtne kasutada ning pakub fantastilisi tulemusi.”

“Hammaste valgendamise ribad meeldisid mulle tohutult, kohe kui ma neid esimest korda kasutama hakkasin”

“Varem, kui kasutasin teisi brände, oli mul raske kinnitada valgendamise riba minu alumiste hammaste külge. Smileo alumiste hammaste valgendamise riba kuju on nutikalt läbimõeldud ja täiuslikuks sobivuseks kujundatud. Pehmed õhukesed ribad on teie hammastel peaaegu nähtamatud ja valmistatud kookospähkli koorest! Valgendamise ribad on tõesti mugavad kasutada ja neil pole ebameeldivat maitset. Väga meeldis see, et ma sain mugavalt rääkida isegi kui mul olid valgendamise ribad hammaste peal. Ma nägin koheseid tulemusi pärast nende kasutamist ja jällegi, ei tundnud ma mingisugust tundlikkust ega valulikkust ”

Enne ja pärast Smileoga hammaste valgendamist

“Mu hambad on tugevad, näevad suurepärased välja ja on jätnud mulle Hollywoodi valge naeratuse, ja ei mingit hammaste tundlikkust!”

Chynna räägib, et pärast Smileo toodete kasutamist tunneb ta end palju enesekindlamalt ja naudib oma naeratust fotodel ja päriselus. Lisaks suurenenud enesekindlusele, saab ta pidevalt komplimente oma valgete hammaste kohta.

“Soovitan Smileot neile, kelle hambad on aastate jooksul värvi muutnud ja nad sooviksid seda protsessi peatada, ilma et peaks vaeva nägema ja hambaarsti juurde minema. Samuti on kodus valgendamine kiire ja tõhus meetod, murdosa hinnast, mis see hambaarsti juures maksaks. Mulle väga meeldib, et Smileo tooted ei sisalda mingisugust keemiat ja ma tõesti näen ning tunnen erinevust varem kasutatud keemiatoodete ja Smileo looduslike toodete vahel. ” Nagu fotodelt näha, on Chynna hambad vaid 7 päevaga muutunud varjundist 5 varjundini 1 – kõige heledamaks!

Loe täielikku arvustust sellest blogi artiklist.