SVGSMILEO

KUIDAS EDUKALT KODUS HAMBAID VALGENDADA?

3 minutes minute read | veebruar 27th, 2020

5 lihtsat nippi hammaste valgendamiseks kodus

Võib-olla olete kuulnud, et keegi räägib kui lihtne, kiire ja ohutu on hammaste valgendamine, kuid siiski küsite endalt: “Kuidas seda tegelikult teha, kuidas see töötab?”
Ärge muretsege! Kõigi Smileo hammaste valgendamise toodetega on kaasas lihtsad ja hõlpsasti järgitavad juhised ning neid järgides peaks igaühest saama kodune hammaste valgendamise meister!

Hammaste valgendamine kodus on tõepoolest lihtne, kiire ja ohutu. Vaatame koos läbi kõige olulisemad asjad. Peaksite meeles pidama vaid mõnda asja:

1. Valige oma lemmik meetod hammaste valgendamiseks

Smileo pakub teile 3 toodet mille vahel valida: hammaste valgendamise komplekt, valgendamise ribad ja valgendav söepulber.
Teil võib juba olla hea ettekujutus sellest, milline toode teie hammaste jaoks kõige paremini sobib või soovite hoopis midagi uut proovida. Igal juhul oleme kindlad, et leiate Smileo kolme toote hulgast oma lemmiku!
Kõik meie tooted on tõhusad, kergesti kasutatavad ja väga taskukohased.

2. Muutke hammaste valgendamine rutiinseks

Me soovitame lisada hammaste valgendmise protsess mõne muu rutiinse tegevuse osaks, näiteks – erinevate iluprotseduuride, make up’i tegemise jne osaks. Millal iganes on teie arvates parim aeg hambaid valgendada! Suurepärane on see, et Smileo hammaste valgendamise komplekti ja valgendamise ribasid saab kergesti kasutada ka muude tegevuste ajal!
Samuti on söepulbriga valgendamine äärmiselt lihtne, lihtsalt harjake sellega oma hambaid.
Kõiki neid hammaste valgendamise viise on lihtne lisada oma igapäevasesse rutiini.

3. Lugege läbi ja järgige toote kasutamisjuhendit

Kõik Smileo toote pakendid sisaldavad väga lihtsaid ja kergesti järgitavaid kasutusjuhiseid. Enne toote kasutamist lugege kindlasti läbi kasutusjuhend et teaksite kuidas toodet kasutada samm-sammult.

Kui teil tekib küsimusi, millele te kasutusjuhenditest vastuseid ei leia, aitab meie klienditeenindus teid alati rõõmuga, palun saadke oma küsimused [email protected]. Palun vaadake ka meie Korduma Kippuvad Küsimused lehekülge FAQ kus võite leida vastused kõige tihedamini esitatud küsimustele!

4. Jälgige oma hammaste valgendamise tulemusi

Smileo hammaste valgendamiskomplektiga saate kaasa varjundikaardi, mis aitab teil valgendamise tulemusi jälgida ja võrrelda. Enne kui asute hambaid valgendama, leidke hammaste algvarjund varjundikaardil ja tehke pilt oma hammastest selle kõrval. Korrake seda tegevust iga valgendamiskorra järel. Veenduge, et valgustus oleks alati identne – varjundid näevad erinevas valguses alati erinevad välja.
Kui teil pole võimalik pilte teha, kirjutage lihtsalt üles algvarjundi number ja korrake seda iga kord pärast valgendamist.
See aitab teil hammaste valgendamise tulemusi näha.

5. Ärge unustage alati naeratada! 🙂

@tom.sheard