SVGSMILEO

Säravam naeratus ilma ebamugavustundeta

2 minutes minute read | september 22nd, 2020

Itaalia ”Glamour” reporter ja moeblogija Valeria sai endale kauni naeratuse nagu ajakirja esikaanel, mida ta nii kaua soovinud oli.

Valeria naudib puhkust ja näitab oma säravat naeratust

Olles itaallanna, mängib kohvi joomine Valeria elus suurt rolli. Enamik kohvisõpru teavad neid tüütuid kollaseid laike hammastel. Smileo tooted on loodud selleks, et võidelda nende kollaste laikude ja varjunditega mida kohv teie hammastele jätab ja seda kõike taskukohase hinnaga!
Kuidas? Lihtsamalt seletades – Smileo hammaste valgenduskomplekt ei sisalda peroksiide, mis mõjutavad hammaste looduslikku emaili ning põhjustavad tundlikkust ja valu. Veelgi enam, Smileo tooteid on kodus lihtne ja ohutu kasutada. Pealegi maksab see vaid murdosa summast, mis sarnaste muutuste tegemine hambaarsti juures maksab.

Smileo hammaste valgendamise komplekt ei sisalda peroksiide.

Valeria kirjutab: ”Kuna mul on väga tundlikud hambad ja igemed, pole ma kunagi suutnud hambaid valgendada ilma ebamugavuste ja valulikkuseta. Smileo hammaste valgendav geel on peroksiidivaba ja sisaldab ainult looduslikke koostisosi. Nii et ma mõtlesin, et miks mitte seda proovida?
Kasutasin Smileot usinalt 7 päeva järjest ja olin tulemustega väga rahul. Ma jäin eriti rahule sellega, et lõpuks vabanesin oma kohvi joomisest põhjustatud kollastest toonidest hammastel, tundmata valu ega tundlikkust. “

Täispikka artiklit Valeria Smileo kogemuse kohta leiate tema blogist.