SVGSMILEO

SMILEO HAMMASTE VALGENDAMISE KOGEMUSED

2 minutes minute read | juuni 30th, 2020

Smileo – teeb kodus hammaste valgendamise lihtsaks ja ohutuks.

Hambahügieeni tööstus on viimase kümne aasta jooksul kiirelt arenenud, samal ajal on seda teinud ka ilunormid, suundumusi dikteerib suurelt jaolt sotsiaalmeedia. Seda silmas pidades nägi rühm Soome ettevõtjaid turul nišši taskukohase, tõhusa ja ohutu alternatiivi loomiseks tavapärasele hammaste valgendamisele. Esmakordselt paiskas Smileo oma tooted Eesti turule 2019 juunis, laienedes seejärel kiirelt Skandinaavia, Balti ja Ühendkuningriigi turgudele. Alates esimesest päevast on ettevõtte eesmärk pakkuda klientidele tooteid, mis ka tegelikult annavad tulemusi. Smileo ei paku mitte ainult kvaliteetseid hambahügieenitooteid, vaid pakub ka võimaluse saada säravam naeratus, kulutamata sellele varandust.

Valgendage oma hambaid Smileo toodete abil kodus ja nete tulemusi ise!
Valgendage oma hambaid kodus Smileo toodete abil ja näete tulemusi ise!

Tavapärane hammaste valgendamine hambaarsti juures võib olla kallis, aeganõudev ja valulik. Teisest küljest on supermarketites pakutavatel toodetel tavaliselt vähe või üldse mitte mingit mõju. Tänu Smileo toodetele pole täiuslik naeratus enam vaid Hollywoodi staaride luksus.

Smileo missiooniks on muuta kodune hammaste valgendamine juurdepääsetavaks, tõhusaks ja ennekõike turvaliseks. Kuna säravam naeratus võib tõsta nii inimese enesehinnangut kui enesekindlust, siis on see kindlasti midagi, mille tahame kõigile kättesaadavaks teha.

Kui te pole veel hambaid valgendanud, siis ilmselt mõtlete, kust alustada? Kas see on ohutu? Kas see on teie raha väärt? Kuidas valida hammastele sobivat toodet? Smileo hammaste valgendamise tooted on valmistatud 100% looduslikest koostisosadest ja on peroksiidivabad. Tooted ei põhjusta hammaste tundlikkust ega kahjusta neid. Kõige tipuks – kõik meie tooted on vegan ja julmusevabad. Valige oma lemmiktoode Smileo aktiivsöepulbri, Smileo hammaste valgendamise komplekti või 3D valgendamise ribade vahel. Või ühendage kõik 3 parima tulemuse saamiseks.

Eesti modell Andra Palu valib Smileo hammaste valgendamise komplekti LED-valgustiga ja aktiivsöepulbri, et tema naeratus püsiks säravvalge.
Eesti modell Andra Palu valib Smileo hammaste valgendamise komplekti LED-valgustiga ja aktiivsöepulbri, et tema naeratus püsiks säravvalge.

Mõned nimetavad seda imeks – meie nimetame seda lihtsalt Smileo efektiks! Usume tõesti, et meie tooted on suurepärased, nagu näete, tulemused räägivad enda eest! Aja jooksul oleme populaarsete Euroopa influencerite ja Suurbritannia populaarsemate blogijate poolt saanud palju suurepäraseid arvustusi oma parimate toodete kohta. Teie mugavuse huvides oleme lisanud mõned toote arvustustest meie veebilehe blogisse. Kokkuvõte – saate rohkem teada, kui loete arvustusi ja ülevaateid Smileo blogilehel. Samuti, ärge jätke meie eripakkumisi kahe silma vahele, jälgige meid Facebookis ja Instagramis.