SVGSMILEO

HAMMASTE VALGENDAMINE – ON SEE OHUTU?

2 minutes minute read | veebruar 28th, 2020

Kodune hammaste valgendamine

Hammaste valgendamine on aastatega muutunud palju lihtsamaks ja soodsamaks. Hammaste valgendamiseks kodus on palju võimalusi ning me kõik ju tahame leida parima lahenduse kuidas seda teha nii et hammaste valgendamine oleks lihtne, turvaline ja kiire! Mida me mõnikord kahjuks unustame, on ohutus. Võiksime pigem olla ettevaatlikud ja uurida, kust tooted pärinevad ja mida nad täpselt sisaldavad.

@nataliapl

Ole teadlik mida tooted sisaldavad

Me ei taha ju midagi suhu panna, mis pole 100% ohutu, seepärast on Smileo kõige tähtsam prioriteet ohutus.

Ohutus ja rahulolu

Klientide rahulolu ja turvalisus on meie jaoks esikohal. Alati! Kõik meie tooted on valmistatud ökoloogiliselt, kasutades ainult looduslikke koostisosi, seega meie tooted ei kahjusta teie hambaid ega suud.

Meie Smileo sarjas on kolm toodet:

– Hammaste valgendamise komplekt

– Hammaste valgendamise ribad

– Hammaste valgendamine söepulbriga

Söepulbriga tooted on kõige looduslikumad sest on valmistatud kookospähkli koorest. Hammaste valgendamise ribad hävitavad kahjulikud bakterid ja eemaldavad hambakatu.

Smileo hammaste valgendamise komplekt töötab LED valguse põhimõttel. Kui LED valgus langeb valgendamisgeeliga kaetud hammastele siis nende temperatuur tõuseb ja seejärel kiireneb vesiniku molekuli lõhustumise protsess mis aitab hammaste valgendamisele kaasa ohutul viisil.

Kõik Smileo tooted on ohutud, vegan ja neid pole loomade peal testitud.

Kas vajate hammaste valgendamiseks ohutut, kiiret ja lihtsat viisi? Smileo tooted on valmistatud kõike seda silmas pidades ning kõiki tooteid on mugav igale poole kaasa võtta kui vaja!