SVGSMILEO

MIDA TE PEAKSITE TEADMA ENNE HAMMASTE VALGENDAMIST

3 minutes minute read | veebruar 28th, 2020

Smileo toodetega kodus hammaste valgendamine on fantastiline idee mitmel põhjusel: see on taskukohasem kui sarnaste tulemustega hambaarsti juures valgendamine ning saate ise valida meetodi, mis sobib teie hammastele kõige paremini. Smileo tooted ei sisalda peroksiide, seetõttu ei põhjusta meie toodete kasutamine hammaste tundlikkust, kõiki tooteid on lihtne ja kiire kasutada ning saate seda teha igal ajal ja igal pool, kus soovite!

Järgnevalt vastame küsimustele, millele meie kliendid tavaliselt mõtlevad enne valgendamise alustamist, näiteks: milline on parim aeg päevas hammaste valgendamiseks? Mida peaksin teadma enne oma hammaste valgendamist kodus? Kas ma saan hambaid valgendada, kui mul on hamba kaaries? jne.

@alinavoronkova

Millal on parim aeg hammaste valgendamiseks?

Vastus on lihtne, ükskõik millal on teie arvates parim aeg! Soovitame hammaste valgendamise lisada teie hommikustele või õhtustele rutiinidele: enamikul meist on juba nahahooldus- ja hügieeniprotseduurid, mida kordame iga päev teatud kellaaegadel. Kui lisate hammaste valgendamise neile rutiinidele, on seda lihtne meelde jätta ja see säästab aega. Hambaid saate valgendada näiteks dušši all, juuste- või nahahoolduse protseduuri ajal! Soovitame alati hambad enne valgendamist puhtaks harjata – seega on lihtne lisada valgendamine tavalisele hammastepesu protseduurile!

Mida peaksin teadma enne oma hammaste valgendamist kodus?

Mõned asjad mida peaksite meeles pidama: kõige olulisem on olla teadlik oma hammaste seisukorrast. Soovitame kindlasti külastada oma hambaarsti, kes kontrolliks, et teil pole hamba kaariest või muid hamba kahjustusi, ning et teie hambad on valgendamiseks ja säramiseks valmis!
Loomulikult lugege alati hoolikalt läbi iga toote kasutusjuhend ja võitegi asuda hambaid valgendma!

Kas ma võin hambaid valgendada kui mul on hambakaaries?

Seda küsimust esitatakse tihti. Ehkki kõik Smileo tooted on äärmiselt õrnad ega kahjusta teie hambaid, soovitame siiski hambad valgendada ainult siis kui need on terved. Enne kui asute oma hambaid valgendama, palun külastage oma hambaarsti veendumaks et teie hammastel poleks mingisuguseid kahjustusi.
Ilus naeratus on terve naeratus!

@tom.sheard

Kui tithi ma võin kodus oma hambaid valgendada?

Soovitame hambaid valgendada ühe nädala jooksul, korrake seda tsüklit vaid iga 2-3 kuu tagant. See tähendab seda, et ühes valgendamistsüklis tuleb hambaid valgendada iga päev 7 päeva jooksul. Sellest piisab et valgendamise tulemused püsiksid paar kuud.
Laske oma hammastel puhata valgendamistsüklite vahel ja lihtsalt nautige oma säravvalget naeratust! Soovitame teha iga valgendamistsükli vahel vähemalt 1-2-kuuline paus.
Valgendamistsüklite vahel lugege kindlasti meie blogi postitusi, kust leiate häid ideesid ja nippe kuidas hoida oma naeratust säravana nii kaua kui võimalik!